Kniha návštěv

Datum 03.11.2014

Vložil anna kosova

Titulek zprava

Odpovědět

Pridavam se take ke vsem , co chvali tak uzasnou kadernici+vizazistku, jsou to opravdove profesionalky, dnes jsem je navstivila, jsem moc spokojena.Vsem doporucuji.

Datum 02.10.2014

Vložil Milada

Titulek skvělá práce

Odpovědět

chválím šikovné ruce kadeřnice + vizážistky za super proměnu , děkuji za příjemné odpoledne. Mohu jen DOPORUČIT. Milada

Datum 27.09.2014

Vložil Martina

Titulek Úžasná proměna

Odpovědět

Také jsem jednou z nejspokojenějších zákaznic paní Vladěnky a Verunky..obě paní jsou moc milé a profesionální. S proměnou ( vlásky i líčení) jsem maximálně spokojená a už se moc těším na další návštěvu :) Děkuji vám oběma :)

Datum 16.04.2014

Vložil Veronika

Titulek krásná práce

Odpovědět

U nejmilejší paní kadeřnice Vladěnky jsem si nechala zpravit své zesvětlovačem zkažené a zničené dlouhé vlasy. Výsledek je nádherné melírování tón v tónu, který mi jde krásně k obličeji a barva, která vlasy kompletně zregenerovala. Krásná profesionální práce, moc moc děkuji, po létě mě u Vás máte zase :)

Všem vřele doporučuji :)

Datum 23.02.2012

Vložil Tereza

Titulek Tleskám a plesám

Odpovědět

Víceméně náhodou jsem zavítala k dámám do kadeřnictví minulý týden kvůli účesu na ples (podotýkám, že návštěva to byla první a určitě ne poslední). Naprosto jsem netušila co vytvořit s mými ne moc dlouhými a příšerně jemnými vlasy. Paní Gábina si věděla rady hned a za tři čtvrtě hodinky jsem odcházela s krásným drdolem, který mi vydržel celý večer, což vážně nechápu, ale když někdo umí, tak umí:) Děkuju.

Datum 07.03.2014

Vložil Ludmila

Titulek Re: Tleskám a plesám

Odpovědět

Dnes jsem absolvovala proměnu a ač nejsem žádný narcis nemohu se na sebe vynadívat.Obě děvčata jsou naprosto skvělé a dokázali ze mě udělat štramandu.Moc děkuji a všem vřele a upřímně doporučuji

Datum 24.01.2012

Vložil Jitka T.

Titulek Chválím

Odpovědět

S kadeřnicí a vizážistkou Vlaďkou jsem velmi spokojená, poradí mi nejen s úpravou vlasů, ale i s celkovou vizáží a doporučí vhodnou cenově přijatelnou kosmetiku. Hlavně mi pomůže a poradí s výběrem co je pro mne vhodné a co mi sluší. Když odcházím z kadeřnictví Andanika vždy se cítím skvěle! Chválím Jitka

Datum 24.01.2012

Vložil Šárka

Titulek Re: Chválím

Odpovědět

Souhlasím! Je to výstižné. Vlaďka má v rukou moje vlasy i pleť. Doporučila mi péči, která mi velice prospívá, což jsem již dlouho hledala. Vlasy mi ostříhá tak jak vždy přesně chci. Cením si i přátelské atmosféry a občerstvení. Všem můžu jen doporučit nejen kadeřnictví, ale i kosmetické poradenství!

Datum 22.01.2012

Vložil Ilona N.

Titulek Spokojená zákaznice

Odpovědět

Kadeřnictví Andanika navštěvuji už několik let a vždy jsem spokojená. Kromě kvalitních služeb oceňuji hlavně přátelské (řekla bych až domácí) prostředí a příjemnou atmosféru.
Tomuto kadeřnictví zůstanu věrná i nadále !
Ilona

Datum 17.01.2012

Vložil Karel

Titulek Super služby.

Odpovědět

Netušil jsem jak mohu být úžasně ostříhán. Příjemné prostředí a skvělá nálada.
Hlavně cena velice příznivá.

Všem doporučuji Karel

Anketa

Líbí se vám naše nové stránky?

Celkový počet hlasů: 28